Skrine s fototapetami

Skrine s fototapetami pre každé dieťa

Nielen v obývačke, v kuchyni alebo v chodbe vyniknú vstavané skrine. Ideálne sú aj do detských izieb kde poskytnú deťom dostatok miesta na všetky veci. Kým sú malé budú mať priestor na ukladanie hračiek, neskôr ich vymenia za školské potreby a počas dospievania uložia do vstavanej skrine aj ostatné maličkosti.

detska

Investícia do budúcna

            Vstavané skrine do detskej izby sú investíciou do budúcna. Predtým rodičia kupovali najprv malú skriňu s detským motívom, ktorá sa neskôr vymenila za trošku väčšiu. Potom k väčšej pribudla ešte jedna, menšia skrinka. Keď dieťa začalo dospievať nábytok bol opäť nevhodný a bolo nutné ho zas meniť za nový.

Pri vstavaných skriniach do detských izieb platí jediné pravidlo – kupujú sa vždy veľké. Takto vydržia až do dospelosti dieťaťa. Mení sa prakticky len zovňajšok, teda napríklad môžete vymeniť dvere, pridať tapetu alebo nechať dorobiť na mieru nové šuplíky. Vstavené skrine do detských izieb rešpektujú potreby vášho dieťaťa čím sa stávajú tou najlepšou voľbou.

123

Populárne fototapety

            Vstavaná skriňa v detskej izbe rozhodne nie je obyčajná alebo fádna. O ozvláštnenie a originalitu sa starajú stále viac populárne fototapety, ktoré sú dnes dostupné v rôznych zaujímavých prevedeniach. Dvere skríň tak nemusia byť doplnené len farebným tónovaným sklom, ale napríklad veselou tapetou. Menšie deti zaiste ocenia vyobrazeného hrdinu na dverách svojej skrine. Môžete sa rozhodnúť buď pre ponúkané fototapety priamo od firmy, alebo vlastné.

Každá fototapeta je na skriniach uchytená tak, aby odolala vplyvom prostredia a bola odolná i voči škrabancom. Neodúva sa ako bežná tapeta a po čase sa nevytvárajú vzduchové bublinky. Skrátka – je súčasťou vstavanej skrine.

 

Zaujímavé ceny

            Vstavané skrine do detskej izby sú výhodným riešením aj z hľadiska financií. Kým kupovanie stále novej a väčšej skrine je časovo aj finančne naozaj náročné, pri vstavaných skriniach investujete len raz. Ako sme už spomenuli, do detskej izby sa kupuje vždy do najväčšia možná skriňa, pretože vaše dieťa bude rásť a spolu s ním porastú aj nároky na priestor.